Netflixsin en iyi aksiyon dolu filimleri

Netflixsin en iyi aksiyon dolu filimleri En iyi Netflix aksiyon filmleri her zaman aksiyon ve macera Artık Netflix platformunda en çok tercih edilen sinema türlerine ait aksiyon filmlerini bulabilirsiniz. Sizin için hazırladığımız en iyi Netflix aksiyon filmleri listesindeki prodüksiyonlar, izlemeniz gereken en iyi unutulmaz filmler listesinde.

Netflix aksiyon dolu filmleri

Extractiaon (2020)

netflix aksiyon dolu filmleri

Marvel Films hayranları tarafından THOR olarak bilinen başarılı aktör Chris Hemswort’un, son yıllarda çok fazla aksiyon filmi bırakmayı başardığımızı söylersek, abartıcı olmayan ana rolü oynadığı çıkarma. Eğer konuya girersek; Film izleyicilere korkusuz ve kaybedecek hiçbir şeyi olmayan paralı asker Tyler’ın son görevini anlatıyor. Hindistan’da geçen filmde büyük suçlu baron hapishanede ve oğlu düşmanları tarafından kaçırıldı. Tyler çocuğu kurtarmak için elinden daha fazlasını yapmak zorunda kalacak. Netflix’in 2020’de, özellikle de evdeyken kullanıcılarına sunduğu bu filmi kesinlikle izleyebilirsiniz. Türü: Aksiyon

Six Underground (2019)

netflix aksiyon dolu filmleri 1

Aksiyon severlerin sevecek izleyecekleri Netflix aksiyon filmlerinin mükemmel bir tavsiyesi ile buradayız. IMDB puanlama sonuçlarına takılmadan eğlenmenize izin veren bu filmde, her türlü aksiyonu bulacağınızdan emin olabilirsiniz. Film, dünyaca ünlü suçluları yakalayan veya öldüren 6 kişilik bir ekibin hikayesini anlatıyor. Tüm karakterler geçmiş yaşamlarını terk etti, gelecekteki sorunlardan kaçınmak için kendi ölümleri uğruna. Şimdi onlar, tek konsantrasyonu ortadan kaldırılacak suçlular. Türü: Aksiyon, Suç

Tükeniş (2018)

netflix aksiyon dolu filmleri 2

Bir aile babası olan Peter’in en büyük korkusu,uzaylı yabancıların istilasıdır. Hayalleri bunalmış olan Peter bir gün en büyük kabuslardan biri olan uzaylılarla yüzleşmek zorundadır. Dünya ciddi şekilde istila edildi ve dünya dışı güç gezegeni tamamen yok etmek istiyor. Ailesi ile birlikte hayatta kalmaya çalışan Peter, onları koruyan bilinmeyen gücü fark eder. Son derece aksiyon ve gerginlik olan Tükenişi izlemenizi öneririz.

Polar (2019)

netflix aksiyon dolu filmleri 3

Netflix’in son yıllarda orijinal filmleri arasında başarılı bir film olan Polar, izleyecek dizilerden biri olan Hannibal ile ünlü olan James Bond Casino Royale ve Mads Mikkelsen’in oynadığı efsanevi bir yapım. Netflix 2019’da en iyi film olarak gösterilen Polar filminde, Duncan Vizla dışarıdan gerçekten çok farklı olmasına rağmen, dışarıdan normal bir adam olarak görülüyor. Duncan, Black Kaiser, dünyanın en iyi katili. Polar, silah, çatışma, gerginlik, intikam ve aksiyon filmlerini seven okuyucularımız için çok iyi bir seçim olacaktır.

Bright (2017)

netflix aksiyon dolu filmleri 4

2017’de izleyiciyle buluşan Netflix, Bright, Will Smith, Joel Edgerton ve Noomi Rapace’in katılımıyla çok başarılı bir yapım. Gelecekten bahsedilen filminde. Ward ve ork: Bir gece devriyesinde birlikte olan iki memur. Bir gün unutulduğuna inanılan kutsal bir kalıntıyı korumak için birlikte çalışmak zorunda kalacaklar. Parlak, birçok aksiyon sahnesi olan bir filmi tercih edenler için mükemmel bir seçim olacaktır.