Ana Sayfa Video Galeri Sinema En Çok İzlenen Beğenilen Polisiye Aksiyon Filmleri

En Çok İzlenen Beğenilen Polisiye Aksiyon Filmleri

48
polisiye-filmler

Hafta sonu güzel sürükleyici bir film seyretmek istiyorsunuz. Bir film seçtiniz. Bu genellikle bir suç polisiye filmimidir? O zaman kovalamacalı aksiyon filmlerini seviyorsun! Aksiyon sahnelerinin hiç bitmediği dedektif ve polisiye filmleri için öneriler topladık. Böylelikle bu listedeki en popüler polisiye filmlerini zahmetsizce bulabilirsiniz. Aşağıda, aksiyon filmi ve macera filmi kategorilerinde en iyi en çok izlenen dedektif polisiye film önerilerini sizin için derledik.

Tehlikeli Takip (2012) IMDb: 7,6

Tehlikeli Takip filmi

Taylor ve Zavala Los Angeles Polis Departmanı’nda çalışan iki polistir. İkili görevlere beraber çıkmaktadır. Son görevlerinde uyuşturucu mafyasının işlerine çomak sokunca onların hedefi haline gelirler. Mafya onları ortadan kaldırmak için harekete geçmiştir. Bu iki polis iş dışındaki normal hayatlarında da yakın arkadaştırlar. Mafyanın hedefi olunca hem arkadaşlık hem de aile bağlarıyla ilgili sınavlar vermek durumda kalırlar. Bundan sonraki yaşamları eskisi gibi olmayacaktır. Filmin başrollerinde Jake Gylenhaal ve Michael Pena görev alıyor. Anna Kendrick, Natalie Martinez ve America Ferrera gibi isimler onlara eşlik etmektedir.

The Girl with the Dragon Tattoo (2011) IMDb: 7.8

The Girl with the Dragon Tattoo filmi

The Girl with the Dragon Tattoo ismiyle gösterime giren “Ejderha Dövmeli Kız” filmi, başarılı yapımcı David Fincher tarafından beyazperdeye aktarılmıştır. Suç ve gerilim dolu sahnelere ev sahipliği yapan filmin başrollerinde Rooney Mara, Daniel CraigStellan Skarsgard ve Robin Wright rol almaktadır. Yanlış bir haberi konu eden gazeteci, ünlü bir iş adamını suçlamakla büyük bir hatanın içerisine düşmüştür. Tüm kariyeri alt üst olan gazeteci, firmasının da olumsuz yorumlar alması nedeniyle işten çıkartılacaktır. Yalnız başına kalan genç adam Mikael, kendisini izleyen “Ejderha Dövmeli Kız’dan habersizdir

Karanlık Cinayetler (2013) IMDb: 6,4

En Çok İzlenen Beğenilen Polisiye Aksiyon Filmleri

Emekli olmayı hayal eden bir dedektif olan Jack, planını ertelemek ve ona özel bir görev vermek zorunda kaldı. Araştırdığı olay, son iki yılda 8 kadının benzer şekilde ortadan kaybolmasıyla ilgiliydi. Jack, bu durumun bir seri katil olabileceğini düşündü, bu yüzden belirli bir kanıt veya ipucu bulamadı. Dedektifin iğne ile kuyu kazma şansı kendi ayaklarıyla geldi. Cindy adında bir kız, kendisini kaçıran adamdan kaçarak durumu dedektife anlattı. Dedektifler adamı takip eder, ancak katil, elinden kaçan Cindy’den etkilenir. Filmin adı Nicholas Cage, Vanessa Hudgend, John Cusack, 50 cent ve Dean Norris’ten alınmıştır. İsimlendirme, aslında hayatta olan ve 461 kadının ölümüyle suçlanan bir seri katilin hikayesine dayanıyor.

15 Dakika (2001) IMDb: 6,1
15 Dakika filmi

Ünlü olmak herkesin arzu ettiği bir olay haline geldi. Televizyon izlediğimizde hayatın her kesiminden insan meşhur olacak. Suçlular ve katiller medyada bile bahsediliyor ve gençler arasında çok popülerler. Konuyla ilgili bu film aslında kimin suçu savunduğunu ve neden bu kadar popüler olduğunu anlatıyor. Reyting almak için neler yapabileceğiniz veya filmde daha sonra gerçekleri nasıl kontrol edeceğiniz gibi bazı soruların cevaplarını görebilirsiniz … Kanakaredes yıldızı gibi isimler

Çevik Kuvvet (2012) IMDb: 6,1
Çevik Kuvvet filmi

Dedektif Jack Regan, ortağı George ile birlikte çalışan tanınmış bir araştırmacı müfettiştir. Flaying Squad, suç dünyasının yetiştirdiği tehlikeli bir kişidir, ceza hukukunu savunanlara karşı çıkar ve kendi geliştirdiği yöntemlerle ve çeşitli yöntemlerle hukuka direnirler. Banka soygunu ile Dedektif Reagan’ın vahşi düşmanı yeniden ortaya çıktı. Reagan şimdi daha zor bir görevle karşı karşıya. Film Londra sokaklarında çekildi ve Imran Khan, Damien Lewis, Ray Winstone, Hayley Atwell tarafından çekildi. ) Ve Kara Tointon (Kara Tointon).

Kan (2012) IMDb: 6,0

Kan filmi

Dedektif Joe ve Dedektif Chrissy, soruşturmaya atanan iki kardeştir. Acımasızca öldürülen 12 yaşındaki bir kızın cinayetini araştırıyor. Cinayet zanlıları olarak, tüm şüpheliler için farklı bir yöntem düşündüler. İki kardeş adamı kendisi cezalandırdı ve idam etti. İki kardeş çok pişmanlık duyuyor. Soruşturmadan sorumlu başka bir dedektif olan Seymour, ikilinin davranışlarından şüphelenmeye ve takip etmeye başladı.Brian Cox, Stephen Graham ve Natasha Little, Paul Bettany ve Mark Si’de yer aldı. Tron’un oynadığı filmde.

Keskin Nişancı (2009) IMDb: 5,6

Keskin Nişancı

Keskin Nişancı Filmi çok başarılı bir polis. En yakın arkadaşı, silahlı adam Ching de başarılı bir keskin nişancıdır, ancak rehine nedeniyle öldü. Hapsedilme sebebi budur. Bu konudan memnun olmayan Ming’in aksine Cheng Jing, bu duruma girmesinin sebebinin Ming olduğuna inanıyor. Hapisten çıktığında intikam almak için onu takip etti. Bu saatten sonra tek amacı intikam almaktır. Polisiye film sevenler, Hong Kong ve Kanada’nın ortak yapımcılığını üstlenen filmi beğenecektir.