ham mobilya aksesuar

Mucize Doktor Yeni Bölümler Ne Zaman Başlıyor

mucize doktor yeni sezon
Paylaş
 

Mucize Doktor Yeni Bölümler Ne Zaman Başlıyor “Mucize Doktor“run son bölümüyle sezon finali kapanışı yapmıştı. Şimdilerde dizinin yeni fragmanları dönmeye başladı ve dizi takip eden izleyicileri kolları sıvadı mucize doktor ne zaman başlıyacak arama kelimesiyle internette aramalara başladı.Taner Ölmez’in oynadığı Onur Tuna, Murat Aygen, Sinem Ünsal, Özge Özder, Hazal Türesan, Bihter Dinçel ve Reha Özcan gibi oyuncular, Dr. Ali Vefa’nın baş rolünü oynamış ve dizi hayranlarının beğenisini başarıyla kazanmıştır. Perşembe akşamları Fox TV de “Mucize Doktor” yayınlanıyordu.

Mucize Doktor” en son 28. bölümü ile ekranda olmuştu. Yönetmen koltuğunda Yusuf Pirhasan’ın oturduğu “Mucize Doktor” dizisi yeni sezondada ilgi görmeye devam ediyor. Fox TV’de ilk bölümünün yayınlanmasından bu yana, konu ve oyuncuların dizideki performansı izleyicileri tarafından beğenildi, “Mucize Doktor” un yirmi dokuzuncu bölümü. Fragmanları yayınlanmaya başladı. Çekimleri devam eden dizinin yeni yayın döneminin ne zaman olduğu açıklanmasada Eylül ayının ilk haftası başlaması tahmin ediliyor.

“Mucize Doktor” dizisinde, Savannah sendromlu bir çocuk olan Ali’nin Kardeşi öldüğü ve babası tarafından Savannah sendromlu olduğu için evlatlık verildiği reddedildiğini ve bir yetimhanede büyüdüğünü izledik. Tıp fakültesinden mezun olduktan sonra asistan ve cerrah olarak çalışmaya başladığı özel bir hastanede yaşanan hasta ve doktor ilişkisine dayalı bir konuya sahip dizi bir çok izleyici tarafından çok sevilmekte yeni sezonda yeni gelişmeleri izlemeye başlayacağız.

mucize doktor 29. bölüm ne zaman başlayacak

Mucize Doktor ne zaman başlıyor

Mucize Doktor 2. sezon ne Zaman başlayacak

Mucize Doktor yeni sezon ne zaman başlayacak

Mucize Doktor ne zaman başlayacak 2020

Bu yazı 35 kere okundu.
  • Site Yorum

Yorumlara kapalıdır.

Un Helvası Yapımı

Un Helvası Yapımı Lezzetli tatlılar bugünkü menüsünde un helvası yapıyoruz! Un

0 36 29 Ağustos 2020

Troll Dünya Turu

Troll Dünya Turu, Poppy ve Blanche’ın maceralarını konu alıyor. Dünyayı büyük

0 8 17 Ekim 2020
Aile Hükümeti

Aile Hükümeti...

17 Ekim 2020