ham mobilya aksesuar

Kanal D’nin yeni dizisi”Yeni Hayat”

kanal-d-yeni-hayat-dizisi
Paylaş
 

Kanal D’nin yeni dizisi Yeni Hayat Her şey, özel kuvvetlerden ayrılan yüzbaşı Ademin iş fırsatı ile başladı. Ademin mutlu çekirdek ailesi, eşi Nevin ve küçük kızları Ece, yeni bir hayatın kapısını açtı. Ademin yapması gereken, Timur zengin ve güçlü bir iş adamı onun genç karısını korumaktı. Eski bir Bordobereli olan Adem için, tüm tehlikeli operasyonlara katıldıktan sonra bu iş onun için çocuk oyuncağıydı. Nevin sonunda rahat olabildikleri için mutludur. Adem iş teklifini kabul ettiğinde, kendisi ve ailesi garip ve tamamen farklı bir dünyaya girer.

Adem ve Yasemin bambaşka dünyanın insanlarıdır, kutuplaşma çatışma içinde birbirleriyle çanlaşmazlıkla baştan beri nefretle doludurlar. Bu iki insanın asıl talihsizliği, bu nefretin büyük bir tutkulu aşka dönüşmesidir. Öte yandan, tüm zalim ve güçlü bir adamın öfkesini taşımak demektir. Ama aşk imkansız bir duygudur. Adem ve yasemin ellerinden geleni yapsalar da aşık olmaktan kaçamadılar ve Ademin karısı Nevin, kocasını kaybetmekten ve ailesini korumaktan kaçınmadan ne kadar ileri gidebileceğini öğrenmek zorunda kaldı. Adem ve yaseminin sınavı aşktır, ancak Nevin ve Timur’un sınavı ihanettir.

Yapım: Karga Seven Pictures
Yapımcı: Ömer Özgüner – Ümmü Burhan
Yönetmenler: Başak Soysal – Cem Özüduru
Senaryo: Elif Usman, Serdar Soydan, Deniz Büyükkırlı
Oyuncular: Serkan Çayoğlu (Adem Şahin), Melisa Aslı Pamuk (Yasemin Karatan), Tayanç Ayaydın (Timur Karatan), Nilperi Şahinkaya (Nevin Şahin), İpek Filiz Yazıcı (Gökçe Karatan), Nisa Sofya Aksongur (Ece Şahin), Devrim Nas (Özgür Haseki), Aziz Caner İnan (Bekir Tosun), Nebil Sayın (Kunduzi), Ayşe Tunaboylu (Nesibe Toprak), Begüm Akkaya (Fatma Karagöz), Furkan Kalabalık (Fatih Yılmaz), Övül Özbay (Berna Soydan Haseki), Seher Terzi (Melahat)

https://youtu.be/_iDTefLrfLc

Bu yazı 24 kere okundu.
  • Site Yorum

Yorumlara kapalıdır.

Un Helvası Yapımı

Un Helvası Yapımı Lezzetli tatlılar bugünkü menüsünde un helvası yapıyoruz! Un

0 36 29 Ağustos 2020

Troll Dünya Turu

Troll Dünya Turu, Poppy ve Blanche’ın maceralarını konu alıyor. Dünyayı büyük

0 8 17 Ekim 2020
Aile Hükümeti

Aile Hükümeti...

17 Ekim 2020