Ana Sayfa Video Galeri Dizi Rasim Öztekin Seksenler Dizisinden Ayrıldı

Rasim Öztekin Seksenler Dizisinden Ayrıldı

25
seksenler-dizisi

Rasim Öztekin Seksenler Dizisinden Ayrıldı TRT’nin sevilen dizisinin 80’ler dizisinin yeni sezonu şaşırtıcı bir ayrılık yaşadı. 80’ler dizisinin yeni bölümlerinde oyuncu Rasim Öztekin sağlık nedenlerinden dolayı yeni sezon dizi bölümlerinde yer almayacak.

Mint Productions’ın yapımcılığını üstlendiği, başrollerini Özlem Türkad, Şoray Uzun, Ayşe Tolga, Yasemin Çonka, Ceyhun Fersoy, Begüm Öner ve Berat Yenilmez’in paylaştığı yeni seksenler sezonun ilk bölümü 5 Ekim Pazartesi günü saat 17: 00’de yayınlanacak. seksenler dizisi yeni sezonda ve geçen sezon olduğu gibi hafta içi her gece gösterilecek.

Rasim Öztekin Seksenler Dizisinden Neden Ayrıldı

80’ler dizisinin başrol oyuncularından Rasim Öztekin yeni sezonda sağlık nedeniyle olmayacak. Kalp hastalığı olan usta oyuncu Rasim Öztekin, koronavirüs salgını nedeniyle seksenler dizi çekimlerinde geçici olarak ayrılmaya karar verdi.

Yeni Sezonda ŞEVKET ÇORUH Oynayacak

Geçtiğimiz günlerde usta oyuncu Rasim Öztekin, geleneksel Türk tiyatrosunun en önemli simgelerinden biri olan kavuğu Şevket Çoruh’a teslim etti. 4 yıl önce Ferhan Şensoy’dan kavuğu devralan Rasim Öztekin, kalp sağlığı nedeniyle tiyatro sahnesinden uzak durduğunu ve kavuğu teslim ettiğini söyledi.

seksenler-dizisi