Japonların Tasarladığı Ürün Sayesinde, Her Dili Bileceksiniz

Japonların Tasarladığı Ürün Sayesinde Her Dili Bileceksiniz Yeni üretilen Japon teknolojisi MUAMA Enence ürün sayesinde dil öğrenmeye gerek kalmadan 40 dili anlayabilecek ve konuşabileceksiniz.
Japonların geliştirdiği bu ürün sayesinde Hiç ders almadan yabancı bir dil konuşabilmeyi dilediniz mi? Dil engeli nedeniyle yurt dışına seyahat ederken sorun yaşadınız mı? Hiç dünyadaki hemen hemen herkesle konuşmayı hayal ettiniz mi?

Yabancı dil öğrenmek için hem zaman ve kursa ihtiyacınız var. Yıllarca pahalı dil kursları alıyorsunuz ve sonuç asla tatmin edici değil. Anadili her zaman aksanınızla dalga geçecek, formlarınızı taklit edecek ve takma adlar verecektir. Yurtdışına seyahat ederken dil engelinin en büyük zorluklardan biri olduğunu kabul ediyor musunuz? En son ne zaman yurtdışında yol tarifini güvende hissettiniz?

Alışveriş yapmaya veya taksiyle bir yere gitmeye ne dersiniz? Endişelenme! Herkes bu duyguyu bilir! Araştırmalar, dil bilmemek çoğu insanı sadece dünyayı gezmekten değil, aynı zamanda uluslararası bir kariyer peşinde koştuğunu göstermektedir. Peki, ünlü politikacılar ve işadamları nasıl sadece 1 dil konuşmayı başarıyor?

Gerçek şu ki, dil öğrenimi için değerli zamanlarını ve paralarını boşa harcamak yerine bir tercüman tutmayı tercih ediyorlar . Neden aynısını yapmıyorsun? Kendi anında çevirmeniniz, yanınızda! Cebinizin içinde!

Nedir Bu Cihaz

40’tan fazla dilde iletişim kurmanıza izin veren Japonca yüksek teknoloji ürünü bir buluş olan MUAMA Enence ile tanışın , böylece bu gezegendeki hemen hemen herkesle iletişim kurabilirsiniz. Kompakt boyutu sayesinde her yere götürebilirsiniz ve kullanımı çok kolaydır, 30 saniyeden daha kısa sürede hazır hale getirebilirsiniz. Sıkıcı dil sınıflarında zamanınızı ve paranızı boşa harcamadan, ana dillerin çoğunda iletişim kurmanızı sağlar. Artık dil öğrenimine gerek yok, yurtdışına seyahatte sorun yok, dil öğrenme programlarında işe yaramayan zaman ve para kaybı yok . MUAMA Enence , konuştukları dilden bağımsız olarak başka bir kişiyle anında iletişim kurmanızı sağlayan son teknoloji ürünü bir Japon teknolojisidir. Bu küçük ama havalı cihaz 40’tan fazla dili anında kaydedip çevirerek iletişimi hızlı ve kolay hale getirir. Seyahat ederken, iş toplantılarında veya farklı bir dilde bir şey söylemek istediğinizde kullanabilirsiniz. Enence ile dünyadaki hemen hemen her dilde anında iletişim kurabilirsınız!

dil-ceviri-teknolojisi