Ana Sayfa Teknoloji Apple’ın tüm hizmetleri tek pakette toplandı

Apple’ın tüm hizmetleri tek pakette toplandı

39
iphone

Apple’ın tüm hizmetleri tek pakette toplandı Apple, tüm hizmetlerini tek bir çatı altında toplayan ve üç farklı ödeme planı sunan “Apple One” hizmetini resmi olarak duyurdu. Bu, Apple One servisinin tüm detayları.
Son zamanlarda, büyük teknoloji şirketleri kendi abonelik hizmetlerini tanıtarak bu eğilime adapte oldular. Örneğin, Amerikan teknoloji devi Apple, Apple Arcade, Apple TV +, Apple News + ve Apple Music gibi servislerle başarılı bir şekilde popüler hale geldi.Apple bu hizmetleri “Apple One” adı altında tek bir pakette birleştirdi. Amerikan şirketi, Apple Watch SE ve Apple Watch Series 6 modellerinin tanıtıldığı etkinlikte Apple One hizmetini duyurdu.

Apple One Hizmeti

Apple One Hizmetinde Neler Var

Tüm Apple abonelik hizmetleri Apple One ile entegredir. Şirketin yeni hizmetinde 3 farklı abonelik planı bulunuyor: “Başlangıç”, “Aile” ve “Prime”.

Apple One Başlangıç ​​Paketi için aylık abonelik ücreti 14,95 dolarıdır. Bu paketi satın alanlar; Apple Music, Apple TV +, Apple Arcade ve 50 GB iCloud depolama alanına sahip olacak.

Apple One aile paketinin aylık abonelik ücreti ise 19.95 dolar olarak açıklandı. Başlangıç paketindeki bütün hizmetleri kapsayan aile planı, aynı ailedeki bireylerin tek bir paket kullanmasına olanak tanıyacak. Ayrıca bu pakette kullanıcılar 50 değil 200GB iCloud depolama alanına sahip olabilecek.

Apple One Hizmeti

Apple One Premiere planı ise en üst paket olarak karşımıza çıkıyor. Aylık 29.95 dolarlık bir abonelik ücretine sahip bu paket; başlangıç ve aile planlarının yanı sıra tam 2TB’lık iCloud depolama alanı sunuyor.Kullanıcılar ayrıca Apple News + ve yeni yayınlanan Apple Fitness hizmetine erişmek için en iyi Apple One paketini kullanabilecekler.