125W OPPO hızlı şarj cihazının Tanıtımını Yaptı

125W OPPO hızlı şarj cihazının Tanıtımını Yaptı OPPO bugün 125W hızlı şarj, 65W AirVOOC kablosuz hızlı şarj, ultra küçük taşınabilir 50W mini SuperVOOC ve 110W mini hızlı şarj cihazının resmi lansmanını açıkladı 125W hızlı şarj teknolojisi, akıllı telefon endüstrisindeki en son gelişmeyi işaret ediyor. Gelişmiş şifreleme algoritmaları ve güçlü sıcaklık kontrol regülatörleri, hızlı şarj cihazlarını güvenli ve etkili hale getirir. Kablolu şarj ile karşılaştırıldığında, 65W AirVOOC kablosuz cihazlar kullanıcıların daha hızlı şarj etmesini sağlarken, ilk 50W mini SuperVOOC ve 110W cihazlar OPPO VOOC teknolojisinin benzersiz yenilikleridir.

125W kablolu şarj

OPPO’nun 125W hızlı şarj teknolojisi, 4000mAh pil için 5 dakikada% 41’e kadar şarj edebilen ve 20 dakikada tamamen şarj edilebilen en hızlı doğrudan şarj teknolojisini kullanır. Cihaz ayrıca önceki SuperVOOC ve VOOC protokolleriyle uyumludur, 65W PD ve 125W PPS de dahil olmak üzere yaygın protokolleri destekler ve şimdi sektörün en gelişmiş şarj teknolojisini sunmaktadır.

Şarj cihazının alt kısmında ısı değişimini düzenlemek için bir yarı iletken soğutucu bulunur. Bu, telefon şarj edildiğinde ahizenin ısınmamasını sağlar. Benzersiz tasarım, cep telefonunun şarj edilmesini daha kolay hale getirir ve yüksek güçlü şarj özelliği sağlar.

65W AirVOOC kablosuz şarj

Kablosuz hızlı şarjın eşsiz özelliği, 5G çağındaki kullanıcılar için ilk seçenek haline getirecek benzeri görülmemiş bir şarj deneyimi sağlar.

50W Mini SuperVOOC Şarj

OPPO ayrıca dünyanın en küçük ve en ince 50W mini SuperVOOC şarj cihazını ve benzersiz bir çift aşamalı mimariye sahip 110W mini cihazı piyasaya sürdü. OPPO’nun 50W mini SuperVOOC mini şarj cihazı sadece 1,05 cm kalınlığındadır ve boyutu bir kartvizit sahibine benzer.

Tasarımı nedeniyle, kullanıcılar kolayca bir gömlek veya ceket cebinde taşıyabilir; bu, işe gidip gelmek için büyük kolaylık sağlar. 50W Mini SuperVOOC hızlı şarj cihazı da VOOC protokolü ile uyumludur. Ortak protokolleri destekleyen cihazlar (27W PD ve 50W PPS gibi); cep telefonları ve dizüstü bilgisayarlar da dahil olmak üzere farklı cihazları şarj edebilir.

oppo kablosuz şarj aleti