Erken Yaşlarda Cilt Bakımına Başlama Ve Koruma Yöntemleri

Erken Yaşlarda Cilt Bakımına Başlama Ve Koruma Yöntemleri 1
Paylaş
 

Erken Yaşlarda Cilt Bakımına Başlama Ve Koruma Yöntemleri

Kadınlar olarak çok erken yaşlarda cildimizi olabildiğince en iyi şekilde görünmesi için cildimize çok baskı uyguluyoruz. Bu konuda endişe etmeye başlamamız gereken yaş aslında 30’lu ya da 40’lı yaşlar olmasına rağmen çok erken yaşta cildimize olabildiğince yükleniyoruz.

 

20’li yaşlarınızda yapmaya başlayabileceğiniz pek çok şey yoktur; cildinize iyi bakmanız ve uzun vadede korumanızı sağlayacak bazı önlemler alarak ileriki yaşlarınızda cildinizin çok fazla deforme olmamasını sağlayabilirsiniz. İşte konuştuğum uzmanlar, 20’li yaşlarınızda ve sonrasında sağlıklı, parlak cilde sahip olabilmeniz için cildinize en iyi bakabilmeniz için bilmeniz gereken şeyleri söyledi.Erken Yaşlarda Cilt Bakımına Başlama Ve Koruma Yöntemleri 2

Erken yaşlarda başlayarak, plaja, havuza veya yürüyüş parkurlarına gittiğinizde her zaman kaliteli bir güneş kremi sürmelisiniz, cildiniz için yapabileceğiniz en iyi şeylerden biri güneş kremi kullanmak güneşten cildinizi korumanıza yardımcı olacaktır.

Erken Yaşlarda Cilt Bakımına Başlama Ve Koruma Yöntemleri 3

Yazın Güneş gözlükleri ve şapkalar, sadece gün boyu giyinen kıyafetlerinizi ve sizi farklı gösteren bir aksesuar ve gözlerinizi güneşten korusada aynı zamanda cildinizi de korur. 

Erken Yaşlarda Cilt Bakımına Başlama Ve Koruma Yöntemleri 4

Çok erken yaşlarda ağır fazla makyaj yapmak cildiniz üzerinde ilerki yaşlarda sıkıntı yaratabilir. 20’li yaşlarındaki kadınların bunu aşırıya kaçmamaları gerekir. Basit tutmak sabahları evden çıkmanızı kolaylaştırabilir. “20’li yaşlarınızda, hafif yüz makyajı yapın Özel günler için, biraz daha fazlasını yapın.

Bu yazı 1374 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir adet yorum var.

  1. Suna dedi ki:

    Cildimize erken bakım yapmak gerçekten önemli aşırıya kaçmadan doğal ürünlerle cildi beslemek bakım yapmak genç kalmaya faydası var bir çok bakımlı cildine önem veren kişide cildinin genç göründüğüne şahidim

Yüz Şekline Uygun Bayan Güneş

Yüz Şekline Uygun Bayan Güneş Gözlüğü Seçimi Yeni bir güneş gözlüğü

0 336 4 Temmuz 2019