Yaz Dönemi Davetlerinde Giyeceğiniz Elbiseler

Yaz Dönemi Davetlerinde Giyeceğiniz Elbiseler 2019 yazında davet elbiselerini aramaya davam ediyoruz, işte bir sonraki sıcak sezonun moda trendleri: diz boyu elbiseler, çiçekli veya popüler renkler, takım elbise, uzun zarif elbiseler ve pantolon veya tulumlar.
Ancak , resmi kıyafet modellerine dalmadan ve size uygun olmayanı satın alma riskini almadan önce , “mükemmel davetli bir görünüm” elde etmek için takip edilebilecek ve muazzam olmak için izlenecek olan bu temel stil kuralları nı hızlı bir şekilde inceleyelim.
Özellikle, gündüz davetleri için kıyafetlerin akşam törenleri için olanlardan farklı olduğunu bilmek iyidir . Bunlardan ilki, esas olarak midi elbiseler renkler toz renginin yumuşak tonlarındaki şık takım elbise, leylak rengi, açık mavi, adaçayı, fuşya, renklerii gündüz davetleri için daha diikkat çekicii olacaktır. Akşamları davetlerine daha uygun olan kıyafetler uzun ve zarif olanlardır.

Davet elbiselerinin seçiminde, ayrıca, kumaşlar da çok önemlidir: ipek, kadife, şifon, krep ve geçirgen olmayan tüm kumaşlar, keten, pamuk veya denim gibi gündelik kumaşlardan daha uygundur. Dantel, çok seksi ve riskli olmadığı sürece davetlerde bir elbiseyi süslemek için seçilebilir.
Düğün kıyafetlerinin kıyafet kuralları her zaman der ki – dikkatsizliği önlemek de iyidir! Ve bu yüzden, pastel renkli bir elbise, olabilir ancak elbisenin son derece basit olması durumunda: o zaman mücevherler, ayakkabılar, fularlar veya şık doğru aksesuarlarla süslenmelidir.
Desenli ve puantiyeli klasik kıyafetler ve kıvrımlı kesimler şimdilerde retro ve pileli desenler, puantiyeli elbiseler bir sevgili iile İlk Görüşme ve davetler için idealdir. Sadece bu değil: örneğin, beyaz puantiyeli siyah şifonlu bir model seçerseniz, görünüm bir düğün için neden olmasın mükemmel olacaktır.
Özellikle bir Ağustos ayında bir düğüne davet edildiyseniz şanslıysanız ve tabiki de bronzlaşmışsanız, rengarenk çiçekli elbiselerden birini seçebilirsiniz örneğin şifon ve organze çiçekleri ile Dolce ve Gabbana’nınki gibi modaya uygun ve büyüleyici. elbise modellerini inceleyin.
Bu yaz 2019, düz renkli resmi elbiseler her zamankinden daha şık olacak. Renk seçenekleri mavi, sarı veya yeşil diz boyu elbiseler, gündüz törenleri için mükemmel olacak. O zaman moda kumaşlarına gelince, dantel hemen hemen tüm markaların önerdiği bir modadır, ardından tören kumaşları olarak asla modası geçmeyen krep ve ipek shantu izler.