Yağmurluklar İlkbaharda Nasıl Kombinli Kullanılır?

Yağmurluklar İlkbaharda Nasıl Kombinli Kullanılır?

Bahar, kış aylarında sakladığınız tüm parçaları yenilemek ve kaldırmaktır. Bayan yağmurluk Yağmurluklarınızı saklamayın ve en yeni kıyafetlerle daha iyi kombineleyin. Bu sezon şık görünmek için çok fazla alışveriş yapmanıza gerek yok.

bayan yağmurluk modelleri

Bu bahar yağmurluğunu çıkar ve tüm kıyafetlerinle kombinle. Her moda kızının gardırobunun temel bir parçası . Bu moda parçası ile inanılmaz kombinasyonlar yapabilirsiniz. Dışarıya çıkmak veya ofise gitmek için günlük elbiselerle kullanmanızı tavsiye ederim. Onlarla harika görünecek bazı klasik stilettos kullanabilirsiniz .

yağmurluk renkleri

Bu giysinin güzelliği, onu hem günlük hem de resmi durumlarda kullanabilmenizdir. Ofiste çok güzel görünmek için topuklu ayakkabılarla. Kot pantolonla ve daha renkli renklerle kullanmanızı tavsiye ederim . Bu sezon floresan renkler farklı görünecek. Son olarak, daha resmi görünmek istiyorsanız, gardırobunuzun içindeki nötr renkleri kullanabilirsiniz.

bayan yağmurluk renkleri modelleri

Bütün yağmurluklar nötr renklerde olmak zorunda değildir . Aslında, onları farklı renk ve stillerde bulabilirsiniz . Trençkotunuzu ilkbaharda giyecekseniz, kıyafetinize biraz renk eklemek her zaman işe yarar. Klasik olan ve asla modası geçmeyen kırmızı yağmurlukları öneririm.