Uzun Boylu Görünmek İçin Moda İp Uçları

uzun-boylu-gorunmak-icin-uzun-etek-modelleri
Paylaş
 

Uzun Boylu Görünmek İçin Moda İp Uçları Görünümünüzü daha uzun boylu hissi vermek ve daha modern ve uzun boylu hissini artırmak istermisin? Görünümü uzatan bir optik efekt için vücudun alt kısmını uzun giysilerle güçlendirin görünümünüzü uyumlu hale getirmenin ve bacaklarınızı daha uzun görünmesini sağlamanın sırrı, doğru kıyafetleri seçerek daha uzun görünmek için gizli bir stildir. Uygulamada, optik bir yanılsama için, vücudun üst kısmı kısaltılır ve siluet uzatılır, bu da sizi bir kaç santimetre daha uzun boylu görünmenizi sağlar.

uzun-boylu-gorunmak-icin-uzun-etek-modelleri

Belin Altını Çizen Yüksek Belli Etek

yuksek-belli-etekYüksek belli etek görünümü uzatır. Genel olarak, bir kusuru gizlemek istediğimizde, başka bir yere, muhtemelen güçlü noktamız olan vücudun bir bölgesine dikkat çekmeye çalışmalıyız. Evet, daha sonra kalem etek , beli kemerli elbise ve yüksek belli pantolon sizi görsel olarak uzun görünmenizi sağlayacaktır.

Yüksek Topuklu Ayakkabılar Görünümü İnce Gösterir

pump-rosse-yuksek-topuklu-ayakkabi
Yüksek topuklu ayakkabılar vücudun hatlarında kritik öneme sahiptir. Topuklu ayakkabılar yükseldikçe bacaklarımız daha uzun ve ince görünür.

Bu yazı 382 kere okundu.

İş Hayatınızda Giyebileceğiniz Zarif Etek

iş Hayatınızda Giyebileceğiniz Zarif Etek Modelleri Bir kariyer kadını olarak, her

0 101 21 Kasım 2019