Kazaklarınızı Moda Uygun Nasıl Kombine Giyebilirsiniz

kazaklarınızı moda uygun nasıl kombine giyebilirsiniz

Kazaklarınızı Moda Uygun Nasıl Kombine Giyebilirsiniz

Kazakları kombinelemek zor değildir, sadece renkler, durumlar ve vücudunuza göre basit kuralları takip edin. En yaygın hatalar arasında aslında bir kazak ve modaya uygun bir çift kotun yeterli olduğunu düşünebilirsiniz. Kumaş ve şekillerin kombinasyonu doğru değilse, bunun yerine gerçek bir moda felaketine neden olabilirsiniz!

Kazakları Renge Göre Nasıl Kombine Edebilirsiniz

Kazaklar, Kuzey Avrupa ülkelerinde doğmuş bir trenddir ve kışın gerçek bir zorunlu giyilecek stilidir. Diğer giysilerde olduğu gibi, kazakların rengine göre kombinlenmesi önemlidir. Bu yıl için trend kazak renkleri kırmızı, deve tüyü, siyah, mavi,yeşil ile kahverengi. Öte yandan, siyah, giysi üzerinde veya kazakta olsun, siyah hemen hemen tüm renklerle iyi kombinasyon sağlar.
Kot giyinmeyi seviyorsanız, kesim ve boyu değil, renk seçimide önemlidir. Genellikle sıcak ve açık renkli kazakların mavi, gri veya siyah gibi koyu kotlarla kombine edilmesi tavsiye edilirken, koyu renkli kazaklarda açık mavi ve beyaz kot pantolon tercih etmek daha iyidir. Güzel bir çizgili kazak veya çok renkli bir desen seçtiyseniz, endişelenmeyin, en iyi seçimi yaptınız çünkü her şeyle eşleşecek! Ancak, en az bir çanta ya da saat gibi aksesuarı kazağınızdaki bir renk ile, giysinin ayrıntılarına uyumunu sağlayın.

Kazak ile Uyumlu Giyim Kombinasyon Stili

evde arkadaşlarınız veya akrabalarınızla bir akşam yemeği ayarladıysanız, büyük boy bir süveter, buna uyumlu bir renkte tayt ve tamamlayıcı renkte küpeler kullanın. Evin kraliçesi olacaksınız ama masada hizmet etmek için rahat olacaksınız.

Vücudunuza Göre Kazak Seçimi

Fiziginize göre kazak modeli ve bedeni seçmek önemlidir. Temel kuralları bilmiyorsanız, büyük beden eşyaları giymek her zaman bir risktir. Eğer bir bedene sahipseniz uygun bedene sahip bir kazak seçerseniz görünüşünüzü dengelemek için çok yardımcı olabilir.

kazaklarınızı moda uygun nasıl kombine giyebilirsiniz kazaklarınızı moda uygun nasıl kombine giyebilirsiniz kazaklarınızı moda uygun nasıl kombine giyebilirsiniz kazaklarınızı moda uygun nasıl kombine giyebilirsiniz kazaklarınızı moda uygun nasıl kombine giyebilirsiniz kazaklarınızı moda uygun nasıl kombine giyebilirsiniz kazaklarınızı moda uygun nasıl kombine giyebilirsiniz kazaklarınızı moda uygun nasıl kombine giyebilirsiniz kazaklarınızı moda uygun nasıl kombine giyebilirsiniz kazaklarınızı moda uygun nasıl kombine giyebilirsiniz

Bu yazı 156 kere okundu.
  • Site Yorum

Yorumlara kapalıdır.

Yağmurluklar İlkbaharda Nasıl Kombinli Kullanılır?

Yağmurluklar İlkbaharda Nasıl Kombinli Kullanılır? Bahar, kış aylarında sakladığınız tüm parçaları

0 62 3 Nisan 2019