ham mobilya aksesuar

Her Kadının Gardırobunda Olması Gereken Giyim Tarzı

her-kadinin-dolabinda-olmali
Paylaş
 

Her Kadının Gardırobunda Olması Gereken Giyim Tarzı Her kadın benzersiz giyim tarzına sahip olmak ister, her birinin modaya uygun bir stil seçmede kendi tercihleri ​​vardır. Ancak, kendimize ne kadar seçiciyim demek istesek de,bir moda takipçisinin güvenle satın alabileceği şeyler olamayabiliyor. Bir kadının gardırobu için en gerekli şeyler.

siyah elbise modeli

Temel gardırop giyim stilleri, belirli bir stil seçerken özel tercihlerine bakılmaksızın, her kadın için olmazsa olmazdır. Bir üs giyim bluz,gömlek gibi şeyler seçerken, kesinlikle paranızı boşa harcamayacağınız giyim tarzları satın almaya özen göstermelisiniz. Klasiklere özellikle dikkat etmelisiniz. Aldığınız her giyim tarzı her ortamada şık bir şekilde giyilebilmeli,örneğin günlük hayatta ve iş hayatında giyebileceğiniz seyler olmalı.Bu tarz düşünülerek daha fazla yeni kıyafet kombinasyonları oluşturulmalıdır. Son yılların stilistlerinin ve moda trendlerinin ipuçlarını inceledikten sonra, herhangi bir bayan gardırobundaki en önemli şeylerden bir rehber oluşturmaya karar verdik.

elbise siyah mini

Elbiseler ve etekler

Mini etek boyunda siyah elbise,”her kadının gardırobunda olması gereken” kategorisinde kadın gardırobunun tartışmasız lideri oldu. Bu elbise tarzı her ortamda giyilebilir işe giderken, davet toplantı buluşma her ortamın vazgeçilmez elbisesidir. ilk klasik elbisesinin ortaya çıkmasından bu yana, “mini elbise” olarak kabul edilen görünüşte çok şey değişti. Çok eskilerde Diz boyu olan önceki elbiseler modaya ayak uydurarak gittikçe minileşti.
Siyah elbise neden inatla lider konumunu kaybetmiyor? Gerçek şu ki,siyahın yalnızca yaşlıların ve kiloluların giydiği düşünülüyordu, ancak bu yetenekli kadın tasarımcılarının eliyle asil siyah, hem kokteyl elbiselerinin hem de iş görünümünün rengi haline geldi. Böyle bir planın bir elbisesini seçmek, fırfırlar olmadan düz modellere odaklanmaya çalışın: özel iş ortamları için seçilen elbisede, payetler veya nakış olmamalıdır.

düz elbiseler

Kıyafetin her ortama uyumlu görünmesi onu her ortama katılırken giymenize izin vermelidir: Aksesuarlar ekleyin (inciler, bilezikler veya uzun eldivenler) ve şimdi bir partiye veya randevuya hazırsınız, dekolte yakayı örten bir ceket giyin – iş toplantıları için harika bir kıyafetiniz var. Aynı zamanda, elbisenin tarzı o kadar da önemli değil: omuzlar açık olabilir, kollar uzun veya kısa olabilir.

Düz kesim elbiseler

Düz tarzda elbiseler, sosyetenin en sofistike temsilcilerinin gardıroplarındaki temel elbise modelidir. Eğer istiyorsunuz gerçek bayanlar gibi giyinen? iş dünyasındaki yönetici, sio kadınlara ve erkek yöneticilerinin eşlerine bakın listelenen kadınlardan herhangi biri en az bir kez düz elbisesiyle kameraların önünde göründü.
Düz kesim, diz boyu, zarif elbiseler tüm bu detaylar yüksek statüyü vurgular. Hangi rengi seçmelisiniz? İlk noktanın aksine, burada siyah ton üzerinde durmak hiç gerekli değil. Diğer seçenekleri de seçebilirsiniz, ancak birçok rengin zamanla modası geçtiğini unutmayın. Bu nedenle neon tonlarına (fuşya) gibi modaya uygun anlık renklere dikkat etmelisiniz. Başka renk: beyaz, kırmızı, kahverengi veya lacivert elbiseler seçilebilir.

düz renkli elbiseler

Boho tarzı elbise

Bohem tarzı, romantik kıyafetler Tipik boho kıyafetleri, kasvetli siyahı desenleri ve ağır kıyafetlere çok benzemiyor,Burada boho’nun tüm moda özelliklerini göreceksiniz: geniş kesimler, doğal kumaşlar, çiçek baskıları ve aksesuarlar

baho tarzı elbise
boho tarzı elbiseler

Kalem etekler

Kalem etek gibi harika bir stili nasıl görmezden gelebiliriz? Şıklıkları ve çok yönlülükleri ile çok güzeller. En alakalı tip diz boyu etektir. Bu, iş kadınları için sahip olunması gereken bir etek türüdür. Ancak, bir kalem etek sadece bir iş kadını için iyi görünmeyecek. Güzel bir bluz eklerseniz, bu kıyafet romantik bir randevu için mükemmeldir.

kalem etek modelleri
moda kalem etek modelleri
Pileli etekler

Pileli etekler neredeyse modaya uygun bir tarhsel geçmişe sahip bir etek modeli olarak kabul edildi ve büyükannelerin gardırobuna itafen tasarlanan pileli etekler. Neyse ki, önde gelen tasarımcıların şovlarıyla geri döndüler ve önümüzdeki mevsimlerde genç kızların gardıroplarında kalacaklar.Bu tür eteklerin pileli kumaşı, zarif kıvrımları ile göze hitap eder, hareket kolaylığı yaratır ve vücudun sorunlu alanlarını gizler.

pileli uzun etekler
pileli mini etek modelleri

Bu yazı 21 kere okundu.
  • Site Yorum

Yorumlara kapalıdır.

Oscar 2021 Ödülleri Korona Nedeniyle

Oscar 2021 Ödülleri Korona Nedeniyle Ertelendi. Koronavirüs salgını sadece sağlığı değil,

0 32 16 Ağustos 2020
Gece Nöbeti

Gece Nöbeti...

16 Ağustos 2020
Aslan Krallığı

Aslan Krallığı...

16 Ağustos 2020