Haftanın Her Günü İçin En Güzel Enerjik Renk Seçenekleri

Paylaş
 

Haftanın Her Günü İçin En Güzel Enerjik Renk Seçenekleri

Haftanın her günü farklı bir sembolik çalışma temposuna sahiptir. Bu nedenle, her birinin% 100’ünü hissetmek için, en uygun rengi, hangi gün olduğuna bağlı olarak enerjik düzeyde seçebilirsiniz.


Harika bir haftanın başlangıcında kıyafetlerinizi boş bir tuval haline getirmeyin. Pazartesi günü kendinizi enerji yle doldurun. Hayatın önünüze koyduğu şeye büyük bir coşkuyla yüzleşmeye istekli olun. Kıyafetlerinize daha fazla dikkat çekicilik vermek için onu renkli aksesuarlarla tamamlayabilirsiniz.

Salı gününü fethetmek için haftanın 2. günü ve bunun için kırmızıdan daha iyi bir renk yok. Çevrenize, cildinize en iyi uyan kırmızı tonulu kıyafetlerle yoğun, canlı ve cüretkar olduğunuzu kanıtlayın.

Çarşamba bohem almak için haftanın en iyi günü . Ve bunu yapmanın en iyi yolu, en çok sevdiğimiz kahverengi ve kahve kıyafetlerini giymekten geçiyor. Onları bir çizme ile bir kotla birleştirin ve ortamı fethetmek için dışarı çıkın.

 

Hafta sonunun yakın olduğunu perşembe gününü mavinin en canlı tonlarıyla tamamla. Bu enerji ve haftanın sonunda hepimizin ihtiyaç duyduğu o huzur ile çevrenize enjekte etmek için mükemmel bir renk.

Cuma, kadınlığımızın yüzeye çıkacağı gündür çünkü ofisten sonra ne macera yaşayacağımızı asla bilemeyiz. Giysilerinizdeki pembe rengi seçin ve size en iyi havayı çekmek için kırmızı elbiselerle birleştirin.

Cumartesi günü bir parti ya da etkinlik için şık giyiyoruz ve siyahtan daha iyi bir renk yok. Daha rahat ve sportif bir kıyafet için beyaz tenis ayakkabılarıyla birleştirin.

Dışarı çıkıp güneşin tadını çıkarmak için en güzel gün pazar bunu yapmanın en iyi yolu parlak sarı kıyafetlerle. Yeni bir hafta için kendinizi şarj edin ve sarı sizi mutlu etsin.

Bu yazı 392 kere okundu.

İş Hayatınızda Giyebileceğiniz Zarif Etek

iş Hayatınızda Giyebileceğiniz Zarif Etek Modelleri Bir kariyer kadını olarak, her

0 97 21 Kasım 2019