Giyim Seçme Fikirleri Ve Pratik Bilgiler

Giyim Seçme Fikirleri Ve Pratik Bilgiler Cuma gecesi veya hafta sonu bir düğün veya davete gitmeniz mi? gerekiyor. Doğru kıyafeti bir araya getirmek için gardırobunuzda arama yapıyorsunuz, ancak kombine bir şey bulamıyorsunuz. Kulağa tanıdık geliyor mu? Bu, tüm kadınların sahip olduğu bir mücadele türüdür, ancak işler çok karmaşık olmak zorunda değildir. Her durumda en iyi şekilde görünmenizi sağlayan akıllı moda ipuçlarıyla hayatınızı daha kolay hale getirebilirsiniz. Seçimlerinizi kişisel stilinize, vücut tipinize ve kişiliğinize göre ayarlayabilirsiniz, bu ipuçları çoğu kadın için işe yarayacaktır.

Giyim Seçme Fikirleri Ve Pratik Bilgiler

Giymediğiniz Kıyafetlerden Kurtulun

Burası başlamanız gereken yerdir kendiniz yapmazsanız değişime yer yoktur. Dolabını aç ve kıyafetlerine iyi bak. Kendinize basit bir soru sormalısınız şu anda bir mağazada olsaydınız, dolabınızdan hangi giysileri satın alırdınız? Arada bir oynamanız gereken çok basit ve oldukça verimli bir oyundur. Dolabınızın önünde saatlerce durmak istemiyorsanız,renk uyumlu olması gerekir istiflenen giysiler her zaman bir karmaşaya yol açar. Giymemeye karar verdiğin tüm kıyafetler atılmamalı bağışta bulun! Böylece kendinizi iyi hissedeceksiniz.

giyim secme fikirleri 1

Davete Katılmak İçin Hazırlanma

Bir düğün veya davete katılıyor olun, kesinlikle doğru kıyafeti aramak için çok zaman harcayacaksınız. Verimli olmak ve seçiminizden memnun olmak için, uygun bir elbise ve ayakkabı almak için alışverişe gitmelisiniz, böylece daha fazla giyim fikirleri görebilirsiniz. Ayrıca, seçeceğiniz elbise abiye tarzı ise iç çamaşırı seçimini iyi yapmanız gerektiğini unutmayın arkadan iyi görünmeyen çamaşırınızın belli olduğu bir elbise istemezsiniz.

ceket-almadan-bilmeniz-gerekenler

Bir Ceket Almadan Bilmelisiniz

Ceket ve blazer satın almanın sadece bir kuralı vardır. Omuzlarınıza uyması gerekir. Çok sıkı veya çok genişse, mağazada bırakın, çünkü iyi bir terziniz olsa bile, değiştirilmesi çok zor olan bir şeydir.

davete-giderken-giyinme-fikirleri

Şık Görünmek için Dekolte Kuralları

Kurallardan bahsetmişken, cildi göstermekten bahsetmeliyiz. Oldukça basit bir seferde bir vücut kısmını göster. Eğer bölünme gösterirseniz, mini etek ve başka bir yol ile birleştirmeye dikkat edin. Çekici görünmek ve çekici hissetmek, ne kadar dekolte olduğunuza bağlı olmamalıdır. Biraz gizem her zaman hoş bir görünüm yaratır.

giysi-alırken-bilmeniz-gerekenler
Giysi Alışverişi Yaparken Bilmeniz Gerekenler

Bazı kadınların doğru kıyafetleri nasıl giyeceğini nasıl bildiklerini biliyor musunuz? Orada bir gizem yok aslında, sadece biraz daha ne giydiğinizi düşünerek de çıkarabilirsiniz. Her şey vücudunuzun yapısına bağlıdır. Özelliklerinizi doğru şekilde vurgulama eğiliminde olmalısınız. Örneğin, V boyun giymek gövdenizin daha uzun görünmesini sağlar ve çıplak çorapsız bacaklarınızın uzunluğu için mucizeler yapar.Tüm kusurlarını sevmeyi öğrenin.

giyim ve aksesuar uyumu
Cesur renkler ile aksesuar

Aksesuar aslında bir kıyafeti kişisel bir dokunuş veren şeydir. Aksesuar seçmek tarzınızın önemli bir parçasıdır. Giysilerinizin renkleri çoğu nötr renkte olmalıdır, böylece aksesuarlarınız daha iyi uyum sağlar. Bu nedenle, aksesuar satın alırken, onları canlı dikkat çekici renklerde almakta özgür olmalısınız. Farklı malzemeleri bir araya getirmekten korkmayın. ksesuarların bir kıyafeti tamamladığını bilmelisiniz, bu yüzden birkaç öğeyi kombinlemek çok dikkat çekici olacaktır.