Dolce & Gabbana Sonbahar Kış Koleksiyonları

Dolce & Gabbana Sonbahar Kış Koleksiyonları Son yıllarda, Dolce & Gabbana koleksiyonlarının renk ve tasarımlarında sınırsız seçenekleri, 2020 ve 2021 sonbahar kış koleksiyonuna yansıtmış ortaya çıkan podyumlara yansıyan tasarımlardan ilk görüntüler, ışıltı, ihtişam ve renkle doyurulmuş dantel işlemelerin yanı sıra kalın örgülerin koleksiyona yansıması muhteşem görünüyor.
Her şeyde maksimalizm seven, tasarımcılar bu kez siyah örme mont, hırka, kazak ve çanta, örme ve tığ işi ve hatta şortları tercih etti.

Ancak, her koleksiyonda olduğu gibi İtalyan sitiline de sadık kaldılar. Yeni sonbahar-kış modelleri Bu koleksiyonu yaratarak, eskizlerini ülke genelindeki trikolara yansıtmışlar, sonuç inanılmaz. Tüm moda tutkunları ünlü tasarımcıların her zaman deney yaptığını bilir. Sık sık yeni fikirlerin öncüleri her zaman yenilikçi bir ruha sahipler. Dolce & Gabbana nın önümüzdeki sonbahar ve kış sezonunda danteller ve örmeler sıcak ve rahat trikolar bayan giyim tarzında moda olacak gibi görünüyor.

Dolce & Gabbana örme elbise modelleri
Dolce & Gabbana örme elbise modelleri

Dolce & Gabbana örme elbiseler modelleri

Tasarımcılar arasındaki örme elbiseler büyük şüpheli yaklaşıma neden oluyor, çünkü bir çok kişi örme elbiselerin görsel olarak dolduğunu ve figürün kusurlarını gösterdiğini biliyor. Örme bir elbise giydiyseniz, hayal kırıklığına uğradıysanız, kendi tarzınızı seçmediğiniz anlamına gelir. Örme elbise herhangi bir kadına uyması için, doğru seçimi yapmalısınız. Ve Dolce & Gabbana tasarımcıları bu konuda çok uyumlu tasarımlara imza atmışlar.

Dolce & Gabbana örme kaban modelleri
Dolce & Gabbana örme kaban modelleri
Dolce & Gabbana örme kaban modelleri
Dolce & Gabbana örme kaban modelleri

Dolce & Gabbana Örme kaban modelleri

Geleneksel kışlık kabanlarınızdan bıktıysanız, Dolce & Gabbana koleksiyonuna dönme zamanı. Burada bir yün örme kaban için iyi bir alternatif bulacağınızdan emin olabilirsiniz. Örme bir kaban orijinal görünmenizi ve aynı zamanda rahat hissetmenizi sağlayacaktır.

Dolce & Gabbana örme kazak modelleri
Dolce & Gabbana örme kazak modelleri

Dolce & Gabbana kazak modelleri

Bu koleksiyondaki stillerin çoğu büyük kalın örgülere sahip hacimli kazaklardır.Dolce & Gabbana’dan gardırobumuza bir kazak eklemek için sonbahar ve kış aylarını beklemelisiniz.

Dolce & Gabbana örme hırka modelleri
Dolce & Gabbana örme hırka modelleri
Dolce & Gabbana örme hırka modelleri

Dolce & Gabbana hırka modelleri

Yeni sezondaki hırkalar moda çok şık ve çekici. Ancak Dolce & Gabbana tasarımcıları bizi bu şeyin sadece konfor ve sıcaklık yaratmadığı konusunda ikna ediyor, hacimli bir hırka ile muhteşem bir akşam görünümü yaratabilirsiniz. Bir hırka, sadece günlük elbiseler ile işlemeli elbiseler için harika bir ek olacaktır.