2020 Yazı için Kısa Paçalı Bayan Kot Modelleri

2020 Yazı için Kısa Paçalı Bayan Kot Modelleri Yaz için mükemmel kısa paçalı bayan kot pantolon modelleri arıyorsanız, hazırladığımız galeriden incelemenizi öneririz. İçinde doğru modeli nasıl seçeceğinizi ve doğru tarzı nasıl yapacağınızı anlatacağız. Sezon için en iyi seçenekler aşağıda toplanmıştır.

kısa paça bayan kot pantolon

Sadece gardıroptaki herhangi bir şeyle giymek kombinlemek, aynı zamanda bir sezondan fazla giyebileceğiniz evrensel kotlar satın almak istiyorsanız açık mavi, ağartılmış taşlanmış veya klasik bir düz model kısa paça pantolon seçin. Rahat bir yürüyüş için, hacimli bir tişört ve parlak spor ayakkabılarla giyin ve akşamları zarif bir omuz askılı uyumlu bir bluz ve sivri burunlu bir bot veya ayakkabı giyebilirsiniz.

bayan kot modelleri

bayan kot pantolon modelleri

Yırtık kot pantolon hayranları, bu sezon yırtık modası evrim geçirdi. Moda tasarımcıları modaya uygun bir alternatif yarattı eski bacak ve diz yırtık modası bu sezon delikler yırtıklar yerine, bacakların alt kısmında paçaya yakın küçük sürtünme yırtıkları tasarlamışlar,eski yırtık modasının daha zarifi ve daha iyi bir hale dönüşmesine yardımcı olmuş bu da böyle bir modeli yaz için daha evrensel hale getiriyor. Düşünebileceğimiz her şeyi taşıyoruz ve kendimizi herhangi bir çerçeveyle sınırlamıyoruz.

bayan kot pantolon

Belinden bağlama kemerli geniş kot pantolon, spor görünüm için idealdir. Üst için muhteşem kollu swit tişörtler veya ilginç bir baskıya sahip geniş tişörtler olacaktır. Ayakkabılar için bu sezonla alakalı spor ayakkabılar veya büyük tabanlı sandaletler seçin.

kısa paça kot pantolon modelleri

Sıcak yaz için en alakalı beyaz kot olacaktır. Görüntünüzde en cesur ve canlı kombinasyonları oluşturabileceğiniz bir “temiz sayfa” görevi görürler. Daha fazla renk eklemekten korkmayın bu sezon moda olan renklere (parlak pembe, sarı, kırmızı, mor, açık mavi, vb.) Dikkat edin ve bunları kendiniz denemekten çekinmeyin.

kot modelleri