Ana Sayfa Magazin Serap Paköz’ün Makyajsız Hali Hayranlarını Şaşırttı!

Serap Paköz’ün Makyajsız Hali Hayranlarını Şaşırttı!

92
serap-pakoz

Serap Paköz’ün Makyajsız Hali Hayranlarını Şaşırttı! Ünlü sunucu Serap Paköz “Gerçeğin Peşinde” projesiyle ekrana döndü ve son halini sosyal medyada yayınladı. Paköz’ün makyajsız hali herkesi şaşırttı.

Paköz, çekimlerden önce uzun yıllar makyajını kendi yaptığını ve bu makyaj videolarını sosyal medyasından arka planda çekim yaptığı videoları arka arkaya yayınladı. Deneyimli sunucunun makyajsız halllerini görenleri şaşırttı. Paköz makyaj hazırlıklarını paylaşarak, “Bu son hazırlık! Genelde kendim makyaj yapıyorum ve en iyi şekilde karşınıza çıkmaya çalışıyorum.” Dedi. Serap Paköz hiç makyaj halleri; ünlü sunucunun takipçileri beğenen ve beğenmeme olarak ikiye ayrılır.

Serap Paköz Hayatı ve Kariyeri

serap-pakoz

Serap Paköz, 15 Haziran 1965’te Ankara’da doğdu. İlk, orta ve orta öğrenimini Ankara’da tamamladı. Çukurova İşletme Fakültesi’nde okurken TRT’nin açtığı sınavları kazanarak iş hayatına spiker olarak başladı. 1982’de TRT Trabzon ve Van Radyosu’nda çalıştı. 1986’da Ankara Radyosu ve Ankara TV’de çalıştı.

1997’de Kanal D, Kanal 6 ve ATV ile başlayan özel TV deneyimine 2,5 yıl devam etti. Sonra TGRT’ye geçti. “Sabah Haber”, “Kadının Sesi ve Sizin Sesiniz” başlıklı kadın programı hazırladı ve tanıttı. 2005 yılında Show TV’de “Biz” adlı programın yapımcılığını ve sunuculuğunu yaptı, 2009 yılında ise Star TV’de suç ve ceza programının yapımcılığını ve sunuculuğunu yaptı. 2012 yılında ATV’de “Yeniden Başlayalım” programını hazırlayıp sundu. 2013 yılında FOX’un “Yeni Umut” projesine ev sahipliği yaptı. 29 Mayıs 2017’den beri TV8 ekranında “Gerçeğin Peşinde” adlı programı sunmaktadır.