ham mobilya aksesuar

Hande Acar Boşandığını İnstagram’dan Paylaştı

hande acar
Paylaş
 

Hande Acar Boşandığını İnstagram’dan Paylaştı Sosyal hayatın önde gelen isimlerinden Hande Acar‘ın eşi Erdinçar Acar’ı ikinci kez boşadı. 3 çocuklu çift 2006 yılında evlendi ve 2010 yılında boşandı. Çift aynı yıl barış yaptı ve ikinci kez evlendi. Bu mesajlardan sonra, Hande Acar neydi, kaç yıl ve estetiği nasıldı?

Hande acar Boşandı

Toplumun önde gelen ve sıra dışı çiftlerinden Hande Erdinç Acar, ikinci kez boşandı. Sosyal hayatın ünlü çifti Hande-Erdinç Acar, 10 Temmuz’da Beykoz’daki mahkeme binasında yapılan sorgu ile bir seansta boşandı! 2006’da Las Vegas’ta evlenen çift, 2010’da boşandı, ancak aynı yıl tekrar barışmaya başlayarak tekrar yaşamaya başladılar.
2011 yılında ikinci kez düğün masasında oturan Hande-Erdinç Acar, ilişkisini resmileştirdi ve 13 yaşındaki Aslan, 8 yaşındaki Bajka ve 7 yaşındaki Mavi olmak üzere üç çocuğu oldu. Hande Acar, ciddi uyumsuzluk nedeniyle çifti boşanmak istedi.
Hande Acar boşanırken, Erdinça Acar’dan üç çocuğuna bakmak dışında herhangi bir talep almamıştır. Boşanmadan sonra Hande Acar ve çocukları partnerinin evini Acarkent’te terk edecek ve annesinin evi Acarkent’teki Revna Sadıkoğlu’na taşınacaklar. Hande Acar Kimdir: 1984 doğumlu olan Hande Acar, Işık Lisesi mezunudur. Medya ve İletişim Sistemleri Fakültesi’nde Bilgi Üniversitesi’nden mezun olduktan sonra Acar’ın hayali bir gün ana haber bülten sunmaktı.

Hande acar Boşandı

Fakat hayat plana göre gitmedi. 22 yaşında hayatını üniversitede iken aşık olduğu Erdinç Acar ile ilişkilendirdi. Evliliğin ilk yılında, ilk çocuğunu kucağına aldı ve iki yıl önce açtığı ikinci el butik sayesinde ilk parasını kazandı.

Sosyal yaşamın tanınmış isimlerinden biri olan Acar, sosyal bir çevrede birçok kadından farklı … Estetik, alışveriş söz konusu olduğunda akla ilk gelen isimlerden biri. Alışveriş için uygun, ama çok acı verici ve hatta estetik kurbanı. Durumunu mizahi bir şekilde açıklıyor: “Estetik söz konusu olduğunda, bunu ve Ajda’yı düşünüyorum” diyor. Son zamanlarda kickboks ile ilgileniyor. Bu merakın nedeni Victoria’nın Gizli mankenleri … Bunlardan biri Hande Acar.

kaynak: internethaber.com

Bu yazı 27 kere okundu.
  • Site Yorum

Yorumlara kapalıdır.

Un Helvası Yapımı

Un Helvası Yapımı Lezzetli tatlılar bugünkü menüsünde un helvası yapıyoruz! Un

0 36 29 Ağustos 2020

Troll Dünya Turu

Troll Dünya Turu, Poppy ve Blanche’ın maceralarını konu alıyor. Dünyayı büyük

0 8 17 Ekim 2020
Aile Hükümeti

Aile Hükümeti...

17 Ekim 2020