Aleyna Tilki’den Kilolarını Eleştirenlere Bikinili Paylaşım

Aleyna Tilki'den Kilolarını Eleştirenlere Bikinili Paylaşım 1

Aleyna Tilki’den Kilolarını Eleştirenlere Bikinili Paylaşım, geçen gün bikinili görüntülenen ve magazin basınında kilosu eleştirilen Aleyna Tilki sosyal medya hesabından kilolarına yorum yapanlara inat bikinili yaptığı paylaşımlarla kilolu olmadığını protesto eder gibi dikkat çekmeye devam ediyor. Tilki havuz başında yaptığı sarı bikinisiyle paylaşım üstüne paylaşım yaptı.

Genç yaşına rağmen ‘Aleyna Tilki‘ yaptıkları ve söyledikleriyle olay! Bir çok konserde veren Tilki, diğer yandan da çıkardığı şarkılarla kariyer basamaklarını hızlı bir şekilde tırmanıyor.
Bodrum tatilinde aldığı kiloların yanı sıra bikini seçimiyle de adından söz ettiren Aleyna Tilki gündemden düşmüyor. Tilki eleştirilerin ardından kendi de bikinili hallerini paylaşmış ve şu savunmayı yapmıştı:
“istemediğim halde 5 kilo verdim, çok tempolu çalıştığım için o günden sonra çok fazla konserim oldu. Çok kilo verdim. Veriyorum ,alıyorum. Aleyna Tilki ölçüsü bu işte. Yoğunluğuna göre kilo alıp veren halim yani. Çok seviyorum gerçekten bedenimi, ruhumla çok yakıştığını düşünüyorum. O yüzden de aşırı mutluyum yani. Ruhuma ve bedenime sahip olduğu için çok mutluyum.” yorumlarını yaptı.

Aleyna Tilki'den Kilolarını Eleştirenlere Bikinili Paylaşım 2Aleyna Tilki'den Kilolarını Eleştirenlere Bikinili Paylaşım 3 Aleyna Tilki'den Kilolarını Eleştirenlere Bikinili Paylaşım 4

Bu yazı 294 kere okundu.
  • Site Yorum

Yorumlara kapalıdır.

Yüz Şekline Uygun Bayan Güneş

Yüz Şekline Uygun Bayan Güneş Gözlüğü Seçimi Yeni bir güneş gözlüğü

0 434 4 Temmuz 2019