ham mobilya aksesuar

Parfümün Kalıcı Olması İçin Ne Yapmalıyız

parfum-nereye-sikilmali
Paylaş
 

Parfümün Kalıcı Olması İçin Ne Yapmalıyız. Parfümünüzle kalıcı bir koku bırakamıyorsanız, o zaman sizin için kötü haber! Parfümü yanlış yere püskürttünüz!

Büyük ihtimalle parfümünüzü boyun ve bileklerinize sıkıyorsunuz. Bunun nedeni, bu noktaların ‘nabız noktaları’ olarak bilinmesi veya vücudunuzda kalp atışının hissettiğiniz yerlerdir. Nabız noktalarından çıkan vücut ısısı bir kokuyu yoğunlaştırabilir. Ancak vücudunuzda muhtemelen bilmediğiniz başka birkaç nokta daha var. Göbek deliği.

Parfümü vücudumuzun neresine sıkalım

Uzmanlar, göbek çukuru kokunuzu yayabilecek en iyi yer olduğunu söylüyor. Şekli doğal bir koku deposu görevi görür ve insan vücut ısısı kokunun yayılmasına izin verir. Ünlüler Liv Tyler ve Adriana Lima gibi ünlüler bu tekniği yaptıklarını ve doğru olduğunu söyledi.

Liv Tyler: “Parfümümü parmaklarıma sürdüm ve sonra kollarımın ve karnımın altına sürdüm. Bunu bana babam öğretti; çok hareket eden bölgelere uygularsam parfüm kalacaktır. “Bir röportajda bundan bahsetti.

Parfümü daha dayanıklı hale getirmek için dirsek ve dizlerinizin arkasına parfüm sürebilirsiniz. Vücudun diz ve dirsek kısımları günlük hareket aktivesinde sürekli hareket ettiklerinden dolayı çok fazla ısı ve ter üretirler. Ekstra bir etki istiyorsanız, parfümü saç fırçanızın üzerine püskürtebilir ve ardından saçınızı tarayarak saçlarınıza kafa derinize nüksetmesini sağlayabilirsiniz. Baş ısınmalarında Parfümünüz kokussunu etrafınıza daha etkili bir şekilde farkettirecek.

Başka bir ipucu? Püskürtmeden sonra parfümü vücudunuza yaymak için elinizi püskürttüğünüz yere sürmeyin Özellikle bileklere sıktığımız parfümü yaymaya çalışıyoruz ama parfümü kendi kendine kurumaya bırakmalısınız. Parfüm püskürtülürken, sildiğinizde koku daha hızlı dağılır.

Bu yazı 12 kere okundu.
  • Site Yorum

Yorumlara kapalıdır.

Oscar 2021 Ödülleri Korona Nedeniyle

Oscar 2021 Ödülleri Korona Nedeniyle Ertelendi. Koronavirüs salgını sadece sağlığı değil,

0 32 16 Ağustos 2020
Gece Nöbeti

Gece Nöbeti...

16 Ağustos 2020
Aslan Krallığı

Aslan Krallığı...

16 Ağustos 2020