Mükemmel Saç Bakımı İçin Sekiz Kür

Mükemmel Saç Bakımı İçin Sekiz Kür 1
Paylaş
 

Mükemmel Saç Bakımı İçin Sekiz Kür

Kimyasal saç ürünleri satın alacaksınız ve bir saç bakımı yapacaksınız, mevcut olan yüzlerce seçeneği karşılaştırarak en iyi kaliteyi bulmaya çalışırken çıldırıyorsunuz. Bu özel ürünlerin pahalı olma eğiliminde olmasının yanı sıra, saçımıza ve saç derimizin özel ihtiyaçlarına tam olarak uyan ürünü bulmak çok zor. İyi haber şu ki, saç bakımınızı doğal ürünler ile evde yapabilirsin ve aşağıda verceğimiz sekiz bileşenle, ihtiyacın olan karışımı yapabilirsin çünkü her birinin farklı bir besleme faktörü vardır. Hepsinden iyisi, bunların mutfağınızda çoğu zaman bulabileceğiniz doğal ürünler olmasıdır.

1. Hindistancevizi Sütü

Mükemmel Saç Bakımı İçin Sekiz Kür 2

Saçlarınız Kuruysa ve ihtiyacınız olan şey onu nemlendirmek ise saç bakımı ürünlerinize ekleyin. Ayrıca hindistan cevizi yağı kullanabilirsiniz. Hindistan cevizi ayrıca saçların uzamasına yardımcı olur ve onları canlandırır.

2. Jojoba Yağı

Mükemmel Saç Bakımı İçin Sekiz Kür 3

Kurumuş kafa deriniz veya kepekiniz varsa tedavisinde kullanmanız için idealdir. Jojoba yağı ayrıca uzun saçları çok parlak ve ipeksi yaparak güzelleştirir.

3. Yumurta

Mükemmel Saç Bakımı İçin Sekiz Kür 4

Yumurta, saçlar için son derece yararlı olan iki özelliğe sahip çift elementtir. İhtiyacınız olan şey, nemlendirmek ve iyice beslemekse sarısını kullanın.

4. Çilek

Mükemmel Saç Bakımı İçin Sekiz Kür 5

Çilek tazelik ve C vitamini ile doludur, bu nedenle yağlı saçlar için idealdir. Ek olarak, antioksidanları saçın erken yaşlanmasını önler.

5. Esmer Şeker

Mükemmel Saç Bakımı İçin Sekiz Kür 6

Çoğu zaman saç derimizi dökeriz, ancak cildimizin geri kalanında olduğu gibi, ölü hücrelerin ve kullandığımız ürünlerin artıklarının biriktiğini hatırlamamız gerekir. Nazik bir masaj yapmak için saç kreminizle birleştirin ve çok iyi durulamayı unutmayın.

6. Avokado

Mükemmel Saç Bakımı İçin Sekiz Kür 7

Sadece olgunlaşmış bir avokadoyu ezin ve saça uygulayın, Avokado sadece saç lifleri için çok iyi olan uçucu yağlara sahip değildir, aynı zamanda vitaminlerle doludur.

6. Bal

Mükemmel Saç Bakımı İçin Sekiz Kür 8

Saçınızı kimyasal ürünler olmadan saçınızı beslemek istiyorsanız bal muhteşem bir seçimdir. Saçı yağlı bırakmadan nemlendirir ve kabarmayı kontrol etmeye yardımcı olur.

8. Elma Sirkesi

Mükemmel Saç Bakımı İçin Sekiz Kür 9

İhtiyacınız olan şey çok derinlemesine bir temizlik, ise mantar ve enfeksiyonlarla mücadele etmenin yanı sıra, elma sirkesi bir çok anti-bakteriyel sorunlara çözüm olacaktır. Ayrıca saçı çok parlak yapar.

Bu yazı 245 kere okundu.
  • Site Yorum

Yorumlara kapalıdır.

Yüz Şekline Uygun Bayan Güneş

Yüz Şekline Uygun Bayan Güneş Gözlüğü Seçimi Yeni bir güneş gözlüğü

0 434 4 Temmuz 2019