Kızıl Saçlara Uyumlu Makyaj Renkleri

Kızıl Saçlara Uyumlu Makyaj Renkleri 1
Paylaş
 

Kızıl Saçlara Uyumlu Makyaj Renkleri Kızıl saçlı olmanın çok fazla yararı var,kızıl saç tonlarını için makyaj rengi ipuçlarını biliyormusunuz? 10 yıldır kızıl saçlıydım ve saç rengimde işe yarayan kızıl saçlıların makyaj renk ipuçlarını bulmakta çok zorlandım ! Bu yüzden kızlar, akılda tutularak, saçlarınızdaki tüm kırmızı tonları ortaya çıkaran gerçekten işe yarayan kızıl saçlıların makyaj rengi ipuçlarına bir bakın !

kızıl saçlar için makyajkızıl saç makyaj stilleri

1- Pembe Dudaklar
Tüm kızıl saçlı kızlar, dudaklarınıza biraz pembe rengi eklemekten korkma! Pembemsi dudaklar bu yaz çok modadır ve saçlarınız kızıl olsa da, pembe kızıl saçlara iltifat edecek bir renk! Peki kızlar, en sevdiğiniz pembe renk hangisidir? Benim için her şey fosforlu pembe ile ilgili!

saça göre makyaj stili

2-Gözlerin Altındaki Işık Kapatıcı
Genel olarak, eğer kızıl saçlıysanız, açık tonda bir cildiniz vardır, buda onu çok fazla makyaj uygulamaya gerek kalmayacağı anlamına gelir. Birçok insanın bilmediği kızıllar için bir makyaj ipucu, gözünüzün altındaki sadece hafif bir kapatıcı kullanmaktır, sadece göz altı sıkıntılarını kapatmak ve yüzünüzü tamamen parlatmaktır!

kızıl saça özel makyaj nasıl yapılmalı

3- Ağır Makyajdan Kaçının
Her zaman bayanlar, ağır makyajdan kaçının. Kızarıklıklar için yapılan bu makyaj ipucu aslında solgun tenli kızların hepsine uygulanabilir – cildinizi ağır fondötenle örtmek istemezsiniz. Sadece biraz renkli nemlendirici, hatta biraz hafif ve havadar bir fondöten bile işe yarar!

kızıl saç makyaj örnekleri

4- Renkli Nemlendirici
Renkli nemlendirici, aslında kızılların en mükemmel makyaj ipuçlarından biridir, çünkü çok hafiftir, Doğal bir kızılsanız, renklendirilmiş bir nemlendirici, isterseniz çilleri örtmek için bile çok iyi bir makyaj seçimidir!

kızıl saça makyaj uyumu sağlamak

5-Kedi Gözler
Kızıl Saçlar için en sevdiğim makyaj ipuçlarından biri de kedi gözü göz kalemi numarasıydı! Tam olarak nedenini bilmiyorum, ama kedi gözleri kırmızı saç rengi ie harika görünüyor – Emma Stone’a bakın! Kızıl iken, klasik bir kedi gözü makyajıyla harika görünüyordu!

Bu yazı 127 kere okundu.
  • Site Yorum

Yorumlara kapalıdır.

Siyah Bir Elbise Nasıl Kombine

Siyah elbise kombinleri siyah elbise modelleri

0 407 25 Ağustos 2019