Ela Gözler İçin Makyaj Rengi Seçimi

Ela Gözler İçin Makyaj Rengi Seçimi Ela gözler için doğru makyaj renklerini bulmak kolay değil! Çünkü gözler çok benzersiz, çok farklı ve çok hoş, bu benzersiz ve farklı gözlerle tam olarak hangi renklerin gittiğini anlamak zor! Pekala kızlar, elinizdeki yeşilleri ve grileri ortaya çıkaran ela gözlerin en güzel makyaj renklerine fikirler hazırladık; Ela gözlü hanımlar, ela gözleriniz için hangi makyaj renklerinin güzel durduğunu görmeye hazırmısınız?
1- Altın Sarısı
Altın rengi ela gözlerle gerçekten harika göründüğünü biliyormuydunuz? Bu kesinlikle ela gözler için en iyi makyaj renklerinden biri çünkü sadece kahverenginin etkilerini ortaya çıkarmıyor, aynı zamanda yeşilin etkisini de ortaya çıkarıyor! Göz kapaklarının üzerinde sadece bir tomar altın tozu dene ve çok büyük bir fark göreceksin!
2-Leylak Rengi Ve Pembe
Pembe, harika görünen ela gözler için başka bir makyaj rengidir! Leylak rengi pembesi, gerçekte gözlerindeki farklı yeşillikleri ortaya çıkarıyor! Sadece bir kaç küçük uygulama gözlerinizde pembe bir taslak, sadece ela gözlerin ne kadar güzel olabileceğini göreceksiniz!
3- Erik Yeşili
Aslında yeşil gözlere sahibim ve erik gözlerimdeki yeşili gerçekten ortaya çıkarıyor – tabii ki, erik yeşili renkler ela gözlerin en güzel makyaj renkleri . Çünkü tüm renkler ile harika görünüyorlar! Biraz erik eyeliner ile bir deneyin ve ela gözleriniz için ne gibi bir fark yarattığını görün!
4- Zeytin Yeşili
Gözlerinizin biraz daha sarımsı kahverengi olmasını iistiyorsanız, zeytin yeşili, gözlerinizde bulunan doğal kaşları ortaya çıkarmaya yardımcı olacak ela gözler için mükemmel makyaj rengidir! Bir deneyin bayanlar!
5- Menekşe
Menekşe kahverengi gözlerle, yeşil ve hatta mavi gözlerle iyi görünen bir renk – ve tahmin et ne oldu? Ela gözlü, tüm bu renklerin bir karışımına sahipsin! Gözlerinin gerçek güzelliğini ortaya çıkarmak için mi uğraşıyorsun? Menekşe rengi eyeliner veya hatta menekşe göz farı deneyin!
6-Gri Renkler
Ela gözlerindeki güzel maviyi ortaya çıkarmak mı istiyorsun? Gri yapabilir! Sadece küçük bir gri göz farı veya hatta küçük bir gri eyeliner gözlerinizin rengini gerçekten değiştirebilir!
7-Koyu Mavi
Son olarak, konuşacağımız ela gözler için son makyaj rengi koyu mavidir. Koyu mavi eyeliner tüm makyaj çantalarına mükemmel bir katkı sağlar çünkü gözlerinizin içindeki mavileri ve derin gri tonlarını ortaya çıkarır. Sadece dene!
Hepiniz ela gözlü kızlar olmayabilirsiniz! Ela gözler için yapılan bu makyaj rengi, ela gözlerinize karıştırılmış herhangi bir renkle uygun olabilir ve gerçekten göze çarpmasını sağlar ! Peki kızlar, ela gözlerinde hangi makyaj renklerini en çok seviyorsun?

Bu yazı 128 kere okundu.

İş Hayatınızda Giyebileceğiniz Zarif Etek

iş Hayatınızda Giyebileceğiniz Zarif Etek Modelleri Bir kariyer kadını olarak, her

0 97 21 Kasım 2019