Ana Sayfa Güzellik Dikkat Çekici Kusursuz Makyaj İçin Yapmanız Gerekenler

Dikkat Çekici Kusursuz Makyaj İçin Yapmanız Gerekenler

41
kusursuz-makyaj-fikirleri

Dikkat Çekici Kusursuz Makyaj İçin Yapmanız Gerekenler Kusursuz makyaj yapmak ve kusursuz görünmek için çok basit stratejiler kullanabilirsiniz. Kozmetiklerin güzel görünmesini istiyorsanız ilk yapmanız gereken temiz ve güzel bir cilde sahip olmaktır. Bunun için cildinizi güneşin zararlı etkilerinden korumanız gerekir. Cilde nemlendirici ve ardından güneş kremi uygulayın. Buradaki mesele onları sürekli sürmek değil. Aranızda zamanınız olduğundan emin olun.

Fondöten Kullanmanın Önemi

Dikkat Çekici Kusursuz Makyaj İçin Yapmanız Gerekenler

Uygulama temeli çok önemlidir Peki temeli nasıl uygulayacağız? Anahtar nokta budur. Mükemmel bir makyaj görünümü elde etmek için fondöten uygulamak için bir fırça kullanın. Elde uygulanan fondöten eşit olmayan bir şekilde dağılır ve cildinizin dalgalı olmasına neden olur. Fırça üzerine biraz fondöten alın ve cilde eşit olarak yayın.

Göz Altı Morlukları Kapatma Teknikleri?

Göz Altı Morlukları Kapatma Teknikleri

Cildinizde lekeler, morluk ve kızarıklıklar varsa, kapatıcı ile kapatın. Gözlerin altındaki koyu halkalar için cilt tonundan daha koyu bir kapatıcı kullanın. Bu şekilde görünüm dikkatini başka yöne çevireceksiniz. Far kullanmayı planlamıyorsanız, göz kapaklarınıza uygulama yapmadan geçmeyin. Fondöteni göz kapaklarına ince bir şekilde uygulayın. Bu nedenle cilt tonunuzla aynı tona sahip olacaksınız. Ayrıca cilt üzerinde parıltılı göz farı da kullanabilirsiniz. Bu şekilde dinlenebilir ve gözlerinizi aktif tutabilirsiniz.

Gölge Makyaj Tekniği

Gölge Makyaj Tekniği

Cilt hatlarını belirginleştirmek istiyorsanız, gölgeleme tekniklerini kullandığınızdan emin olun. Benzer şekilde alnın derisine, yanakların altına ve alnın geniş burun kemiklerine 2-3 ton koyu pudra veya krem ​​uygulayabilirsiniz. Bu nedenle istediğiniz bölgeyi tanımlayabilir ve bu mükemmel makyaj ile seksi bir görünüme kavuşabilirsiniz.