Çekilen Resimlerin Photoshop Mucizesi

Paylaş
 

Çekilen Resimlerin Photoshop Mucizesi Photoshop’un yarattığı güzelliğin pikseliğin mükemmel görüntüsünün, gerçek dışı ve yanıltıcı olduğu gibi temelde elde edilemez olduğu bir sır değil; Ayrıca, gördüğünüz her moda fotoğrafında, gerçeklerden ziyade gerçek görünümden uzak olasılığının daha fazla olduğunu görebilirsiniz.
Bu yüzden, Photoshop ve sosyal medya aracılığıyla imajımızı ve aklımızı değiştirmeye hevesli bir dünyada , gerçeği ortaya çıkarmayı seçen insanlar var, gerçek güzel benliklerini kucaklamaktan korkan kadınlar Photoshop’un nimetlerinden faydalanarak aslında olmak istedikleri görünümü sanallaştırarak bizlere göstermeye çalışırlar.

Resimleri Photoshop’lama
Aşağıdaki resimlerde uygulanan Photoshop değişikleri leke düzeltmesi ve bir renk dokunuşu, tamamen estetik amaçlı kullanıldığı sürece kimseyi rahatsız etmeyecek olsa da, gerçeği cilalamakla tamamen yeniden icat etmek arasındaki ince çizgi sürekli olarak irdeleniyor. Bir anket, kadınların% 70’inin bir moda dergisine ilham vermek yerine 3 dakikalığına baktıktan sonra, belki de motive edici olduklarını, belki de motive olduklarını hissettiklerinde kendilerini depresyonda hissettiklerini ortaya koymuştur.

Bu yazı 74 kere okundu.

İş Hayatınızda Giyebileceğiniz Zarif Etek

iş Hayatınızda Giyebileceğiniz Zarif Etek Modelleri Bir kariyer kadını olarak, her

0 101 21 Kasım 2019