Bayanların Yeni Saç Stili Sombre Saçlar

Bayanların Yeni Saç Stili Sombre Saçlar Son yılların bayanlar arasında çok tutulan bir saç stili konusunda birçok değişiklikler ve yenilikler olup, bu saç stillerine göz atığımızda geçtiğimiz yıl bayanların ombre ye olan talep ile birlikte gelişmiş olan sombre saç modelleri
Son yılların bayanlar arasında çok tutulan bir saç stili konusunda birçok değişiklikler ve yenilikler olup, bu saç stillerine göz atığımızda geçtiğimiz yıl bayanların ombre ye olan talep ile birlikte gelişmiş olan sombre saç modelleri bu yılın yeni gözdesi olup, oldukça şık ve canlı saçlara sahip olmanızı sağlamaktadır.Yaşadığımız corona salgınını atlattığımızda ve bayan kuaförlerinin açılmasıyla her halde bu saç stili yaptıcak çok sayıda bayan randevu alıp günlerce sıra bekliyecek gibi duruyor.

Yeni saç trendi sombre saçlar

Sizlere saç örnekleri hazırladım. aynı zaman da bu saç modelleri ile ilgili bilgileri paylaşacağız. Ombre bildiğiniz gibi diplerden ortalara kadar koyu gelen saçların uçlara doğru sarı olması veya açılması anlamına gelmekte olup, birçok bayan tarafından da sıklıkla kullanılan bir modeldir. Fakat bazı bayanlar ombre de bu kadar ani olan geçiş farkından hoşlanmamaktadır. Bunun için de sombre saç modelli gelişmiştir. Sombre saç modellini sizler için araştırdık.

Sombre Saç Saç Stilleri

Sombre saç modelleri konusunda ombre de olduğu gibi geçişler bulunmakta olup, fakat bu geçişler ombreye göre daha yumuşak ve daha doğal olmaktadır. Örneğin kahverengi olan bir saç da ombre de uçlarda direk olarak sert bir şekilde sarıya dönüşüm gözlenmektedir. Fakat sombre de durum biraz daha farklı olup, saçlar tonuna göre yavaş yavaş ışıltılar verilerek yumuşak şekilde geçişler sağlanmaktadır Sombre saç modelleri konusunda renk geçişleri kışın ayrı bir hava katarken yazın güneşin verdiği enerjiyi kullanarak daha farklı bir görünüme sahip olmanızı sağlamaktadır.

Sombre Saç Stillerinde Renk Geçişleri

Sombre saç modelleri konusunda renk geçişleri dilediğiniz renk üzerinden gerçekleşmekte olup, ton ton uçlara doğru yumuşak geçişler ile açılmaktadır. Bunun için koyu kahve bir renk uçlara doğru açık kahve olabilir. Fakat tam sarı renk elde edilemez. Çünkü sombre saç modellerin de doğallık ön plana koyulmaktadır. Bilindiği üzere bu yıl doğallık ön planda olacağı için ışıltının doğal olarak üzerinde bulundurmanız sizin daha şık ve gösterişli bir dönem geçirmenizi sağlayacaktır. Ombre saçlarda 7 ton renk görülebilirken sombre modelinde ise 4 ton farklı renk saçlarda görülebilir. Sizlere resimler de sombre saç modelleri konusunda çeşitli fotoğraflar paylaştık. Bu şekilde göz atarak kendinize uygun olanı seçebilir ve kuaförlere yaptırabilirsiniz.

sombre-sac-modelleri
sombre-sac-modelleri
sombre-sac-modelleri
sombre-sac-modelleri
sombre-sac-modelleri
sombre-sac-modelleri
sombre-sac-modelleri