Tuğla Ve Taş Tasarımı İç Dekorasyon Fikirleri

Tuğla Ve Taş Tasarımı İç Dekorasyon Fikirleri İç ve dış duvar dekorasyonlarında popüler bir yapı taşı olan eski tuğla ve taş duvar dekorasyon fikirlerine göz atın.Tuğlaların ve taş tüm romantizm, sıcaklık ve özgünlüğü ve daha fazlasını yansıtmaktadır.

Yüzyıllık eski yapılarda konutların kalıplanmış bir yapı taşıdır. Şimdilerde yeni dekorasyonlarında popüler bir dekorasyon tarzı olarak iç ve dış dekorasyonlara farklı eski dokular katmak adına uygulanmaktadır. Özellikle iş yerlerinde ev iç duvarlarında tv arkası duvarlarında şöminelerde ve bir çok duvar dekorasyonunda uygulanmaktadır. Duvar dekorasyonlarında tuğla ve taş desenli duvar kağıtlarıda kullanılsa orjinal doğal taş ve tuğla estetiğini vermemekte doğal yapılan duvar taş desenler maliyetli bir iş olsada görünüm olarak hakkını vermektedir.

Özellikle retro tarzı dekorasyonların popüleri olmuştur. Göz estetiğini yakalayan ve kalbi ısıtan farklı toprak dokusuna ve Eski Dünya karakterine sahiptir. Her bir tuğla düzensiz boyutlu boyutlara ve genel görsel çekiciliği tamamlayan ince renk karışımlarına sahiptir. Her biri ilgi çekici görsel ritimler sunmaktadır. Günümüz dekorasyonlarında kullanılan tuğla tasarım iç dekorasyon fikirlerine göz atalım.

tugla-tasarimli-dekorasyon tugla-tasarimli-dekorasyon tugla-tasarimli-dekorasyon tugla-tasarimli-dekorasyon tugla-tasarimli-dekorasyon tugla-tasarimli-dekorasyon tugla-tasarimli-dekorasyon