Oturma Odasında Doğru Koltuk Rengini Seçin

Paylaş
 

Oturma Odasında Doğru Koltuk Rengini Seçin

Koltuklar, herhangi bir oturma odasının merkezinde, yer alan bütün dekorun oluşturulduğu mobilya parçasıdır. Bu yüzden odaya mükemmel bir şekilde entegre olmalı. Renk çok önemlidir. Kanepe veya koltuk için seçtiğiniz renk, genel çizgilerinde dekorun geri kalanıyla eşleşebilmeli veya belli ana unsurlarla koordine olmalıdır. Ayrıca herhangi bir şey eşleştirmek zorunda kalmadan tek parçada olabilir. Ancak bu görüntüyü daha iyi algılamanız için oturma odası dekorasyonlarına seçilen koltuk renk seçimi kombinasyon örneklerine hazırladığımız galeriden göz atalım.

Bu evde, koltuklar mutfak dolapları ve yer döşemeleri ile kombine edilmiş birbirleri arasındaki renk düzeni sağlanmış. Deri ahşabın rengine oldukça benzer bir dokuya sahiptir.

Bu odada, oturma odasının dekoruna sorunsuz uyan beyaz kanepe örneği var. Pastel yeşilin gölgesi, beyaz ile, güzel bir şekilde dekorun geri kalanına uyum sağlıyor, duvarlar bej ve tüm oturma odası saydam ve parlak unsurlarla süslenmiştir.

Kahverengi ve gri gibi benzer renklerle oynamak ilginç olabilir. Genellikle nötr olarak algılanan toprak renklerİ, evinize sıcak ve davetkâr bir atmosfer yaratmanın anahtarı olabilir. Oturma odanın dekoruna mükemmel şekilde entegre olacaktır.

Bu yazı 1185 kere okundu.

İş Hayatınızda Giyebileceğiniz Zarif Etek

iş Hayatınızda Giyebileceğiniz Zarif Etek Modelleri Bir kariyer kadını olarak, her

0 97 21 Kasım 2019